
Apel do mieszkańców – oszczędzajmy wodę!
Szanowni Mieszkańcy! W związku z utrzymującymi się i prognozowanymi w najbliższych dniach wysokimi temperaturami oraz znacznym wzrostem zużycia wody z gminnej sieci wodociągowej, prosimy o ograniczenie jej wykorzystania wyłącznie do niezbędnych








