
Na koniec dziękujemy tym, bez których nie moglibyśmy się bawić podczas 100 – lecia Dożynek Reymontowskich w Wierzchosławicach
Włożyliście w nasze wydarzenie naprawdę mnóstwo pracy. Bez Was by się to – po prostu – nie udało! Dziękujemy! Pracownikom Gminnego Centrum Kultury w Wierzchosławicach, w szczególności Marzenie Padło i








