Gmina Wierzchosławice - Małopolska, powiat tarnowski

[darkmysite switch="5" width="75px" height="25px" icon_plate_width="40px" icon_plate_border_size="2px" icon_width="20px" light_mode_bg="#000000" dark_mode_bg="#ffffff" light_mode_icon_plate_bg="#ffffff" dark_mode_icon_plate_bg="#062545" light_mode_icon_color="#062545" dark_mode_icon_color="#ffffff"]
Szukaj
Close this search box.
Logo Biuletynu Informacji Publicznej Gminy Wierzchosławice

W kierunku dostępności w Urzędzie Gminy Wierzchosławice!

Zdjęcie frontu budynku Urzędu Gminy

W dniu 25 listopada podpisano umowę o powierzenie grantu na realizację projektu pn. ,,W kierunku dostępności w Urzędzie Gminy Wierzchosławice”. Celem projektu jest poprawa dostępności do usług publicznych świadczonych przez jednostki samorządu terytorialnego (JST) dla osób ze szczególnymi potrzebami, w tym osób z niepełnosprawnościami, poprzez wsparcie JST w spełnieniu wymogów dostępności.

W ramach projektu w budynku Urzędu Gminy Wierzchosławice zostaną dostosowane pomieszczenia higieniczno-sanitarne dla osób ze szczególnymi potrzebami, a także gruntowną modernizację przejdzie hol i punkt informacyjny. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom ułatwione zostanie korzystanie z budynku osobom z problemami słuchu i wzroku.

Na ten cel pozyskano dofinansowanie w kwocie 182 094,30 zł.

Projekt jest realizowany przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) 2014-2020, Działanie 2.18 Wysokiej jakości usługi administracyjne.

Zdjęcie tablicy informacyjnej z otrzymanymdofinansowaniem oraz Logo Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Logo Fundusze Europejskie, Flaga Polski i flaga EU
Logo Fundusze Europejskie, Flaga Polski i flaga EU

Data dodania wpisu:

Ostatnie informacje i aktualności:

Nadchodzące wydarzenia:

15 sie
All day

Święto Wojska Polskiego

Skip to content