Gmina Wierzchosławice - Małopolska, powiat tarnowski

[darkmysite switch="5" width="75px" height="25px" icon_plate_width="40px" icon_plate_border_size="2px" icon_width="20px" light_mode_bg="#000000" dark_mode_bg="#ffffff" light_mode_icon_plate_bg="#ffffff" dark_mode_icon_plate_bg="#062545" light_mode_icon_color="#062545" dark_mode_icon_color="#ffffff"]
Szukaj
Close this search box.
Logo Biuletynu Informacji Publicznej Gminy Wierzchosławice

Szkoła z Rudki najlepsza w powiecie tarnowskim!

Na obiekcie Szkoły Podstawowej w Rudce odbył się finałowy turniej Igrzysk Dzieci piłki siatkowej dziewcząt! Zespól reprezentujący szkołę z Rudki okazał się najlepszy w tym turnieju i będzie reprezentował powiat na etapie rejonowym. Jest to wyjątkowe osiągnięcie, bo dziewczynki okazały się najlepsze wśród prawie 140 szkół z naszego powiatu!

Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary i medale ufundowane przez władze Starostwa Powiatowego w Tarnowie, a najlepsze zawodniczki w poszczególnych drużynach otrzymały ufundowane przez Gminę Wierzchosławice pamiątkowe statuetki, które wręczył Wójt Gminy Wierzchosławice Andrzej Mróz.

Serdecznie gratulujemy Pani Jadwidze Bartnik – nauczycielce wychowania fizycznego, bo dzięki jej pracy zespoły ze szkoły w Rudce co roku docierają do szczebla finałowego.

Najlepsza zawodniczką w zespole z Rudki okazała się Gabriela Grzybek.

Skład zespołu z Rudki w tym turnieju: Gabriela Grzybek, Anna Król, Natalia Sokulska, Zuzanna Tryba, Malwina Barczak, Dominika Golec, Oliwia Maciak, Zuzanna Panek, Eliza Zuziak, Marlena Skóra.

Data dodania wpisu:

Ostatnie informacje i aktualności:

Nadchodzące wydarzenia:

23 cze
All day

Dzień Ojca

Skip to content