Gmina Wierzchosławice - Małopolska, powiat tarnowski

[darkmysite switch="5" width="75px" height="25px" icon_plate_width="40px" icon_plate_border_size="2px" icon_width="20px" light_mode_bg="#000000" dark_mode_bg="#ffffff" light_mode_icon_plate_bg="#ffffff" dark_mode_icon_plate_bg="#062545" light_mode_icon_color="#062545" dark_mode_icon_color="#ffffff"]
Szukaj
Close this search box.
Logo Biuletynu Informacji Publicznej Gminy Wierzchosławice

„Eluwina, essa, dzban, czyli tradycja i kreatywność w języku młodzieży” – wydarzenie w ramach projektu „Dom Słowa – ojczysty w bibliotece”

Gminna Biblioteka Publiczna im. Władysława Stanisława Reymonta w Wierzchosławicach zaprasza na wykład „Eluwina, essa, dzban, czyli tradycja i kreatywność w języku młodzieży”, który odbędzie się 13. września 2023 r. o godzinie 16:00 w bibliotece w Wierzchosławicach.

Wykład wygłosi pani prof. dr hab. Małgorzata Pachowicz kierownik Katedry Filologii Polskiej w Akademii Nauk Stosowanych w Tarnowie. Wydarzenie organizowane jest w ramach projektu „Dom Słowa – ojczysty w bibliotece” prowadzonego przez Gminna Bibliotekę Publiczną w Wierzchosławicach we współpracy z Narodowym Centrum Kultury w programie „Ojczysty, dodaj do ulubionych”.

Zapraszamy na wykład wszystkich zainteresowanych ewolucją języka ojczystego, a szczególnie Nauczycieli, Rodziców i Opiekunów młodzieży w wieku szkolnym.

 

Data dodania wpisu:

Ostatnie informacje i aktualności:

Nadchodzące wydarzenia:

15 sie
All day

Święto Wojska Polskiego

Skip to content