Gmina Wierzchosławice - Małopolska, powiat Tarnowski

Logo Biuletynu Informacji Publicznej Gminy Wierzchosławice

Zakończono prace związane z modernizacją sceny plenerowej wraz z zagospodarowaniem terenu i wyposażeniem w miejscowości Wierzchosławice!

 

Operacja ta została współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” w zakresie poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Modernizacja sceny plenerowej miała na celu poprawę oferty spędzania czasu wolnego, rozwoju w obszarze kultury oraz aktywności lokalnych organizacji działających w sferze kultury oraz wsparcia lokalnego rzemiosła artystów. Celem modernizacji obiektu było również jego unowocześnienie i poprawa stanu i zmiany cech w zakresie podniesienia standardu oraz poprawy jego funkcjonalności. W zakres tego przedsięwzięcia weszły prace budowlane związane z pracami rozbiórkowymi, impregnacją i malowaniem, prace ciesielskie, blacharskie oraz związane z zagospodarowaniem terenu przy scenie. W ramach zadania zakupiono również sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy.

Data dodania wpisu:

Ostatnie informacje i aktualności:

Nadchodzące wydarzenia:

04 paź
14:30 - 16:00

Szkolenie dla Przewodniczących i Zastępców Obwodowych Komisji Wyborczych (Wybory - Sejm i Senat 2023)

10 paź
17:00 - 19:00

Szkolenie Obwodowych Komisji Wyborczych (Wybory - Sejm i Senat 2023)

14 paź
All day

Dzień Nauczyciela (Dzień Edukacji Narodowej)

15 paź
07:00 - 21:00

Wybory do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej oraz Referendum Ogólnokrajowe

01 lis
All day

Święto wszystkich świętych