Gmina Wierzchosławice - Małopolska, powiat tarnowski

[darkmysite switch="5" width="75px" height="25px" icon_plate_width="40px" icon_plate_border_size="2px" icon_width="20px" light_mode_bg="#000000" dark_mode_bg="#ffffff" light_mode_icon_plate_bg="#ffffff" dark_mode_icon_plate_bg="#062545" light_mode_icon_color="#062545" dark_mode_icon_color="#ffffff"]
Szukaj
Close this search box.
Logo Biuletynu Informacji Publicznej Gminy Wierzchosławice

Wnioski o dodatek osłonowy!

Grafika przedstawia logo Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wierzchosławicach to jest cztery pomarańczowe postacie symbolizujące rodzinę.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wierzchosławicach informuje, że wnioski o dodatek osłonowy będzie można składać od  stycznia 2024 r. do 30 kwietnia 2024 r. osobiście w GOPS Wierzchosławice lub przez Internet.

Resort Klimatu i Środowiska przygotowuje nowy wzór wniosku o wypłatę dodatku osłonowego, który będzie obowiązywał w 2024 r. Wzór ten zostanie w najbliższym czasie wydany w drodze rozporządzenia Ministra Klimatu i Środowiska – jego projekt wpisany został do wykazu prac legislacyjnych resortu 22 grudnia 2023 r. i skierowany do uzgodnień międzyresortowych, konsultacji publicznych i opiniowania. Rozporządzenie to ma być wydane w najbliższych dniach.

WNIOSKI O WYPŁATĘ DODATKU OSŁONOWEGO

będą przyjmowane w tymczasowej siedzibie

Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wierzchosławicach

/Dom Ludowy w Wierzchosławicach, 33-122 Wierzchosławice 696 , I piętro /

tel.: 887 044 447

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie stronie internetowej GOPS w Wierzchosławicach.

Data dodania wpisu:

Ostatnie informacje i aktualności:

Nadchodzące wydarzenia:

15 sie
All day

Święto Wojska Polskiego

Skip to content