Gmina Wierzchosławice - Małopolska, powiat Tarnowski

Szukaj
Close this search box.
Logo Biuletynu Informacji Publicznej Gminy Wierzchosławice

Sukces uczniów Szkoły Podstawowej w Rudce!

W dniu 8 listopada br. w Kopalni Soli w Wieliczce, 125 metrów pod ziemią odbyła się uroczysta gala finałowa VI-go Konkursu „zaŚPIEWAJ I TY NIEPODLEGŁEJ!”. Tegoroczne hasło brzmiało: „Filmowa piosenka o Polsce pamięta”. Podczas finałowego koncertu wybrzmiały wyróżnione pieśni, a laureaci otrzymali zasłużone nagrody. Wśród wyróżnionych na Gali znaleźli się uczniowie klasy drugiej Szkoły Podstawowej im. Wincentego Witosa w Rudce, w składzie Adam Rodak, Grzegorz Rodak, Zuzanna Piotrowska, Maja Rzepa oraz Zofia Rojek, którzy w kategorii zespoły zdobyli aż trzy nagrody: I miejsce, Wyróżnienie za teledysk oraz Nagrodę specjalną Kuratora Oświaty za utwór „Róża i bez” z filmu „Jak rozpętałem II wojnę światową”.

W dniu 27 listopada br. Wójt Gminy Wierzchosławice podczas koncertu pieśni patriotycznych szkolnego chóru ANGEL VOICE w Szkole Podstawowej w Rudce wręczył laureatom nagrody za osiągnięcia w Konkursie „zaŚPIEWAJ I TY NIEPODLEGŁEJ!”.

Gratulujemy laureatom tak licznych sukcesów oraz upamiętnienie tak ważnego wydarzenia – Patriotyzm to nie przeszłość, ale wartość którą warto pielęgnować!

Data dodania wpisu:

Ostatnie informacje i aktualności:

Nadchodzące wydarzenia:

01 mar
All day

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

01 mar
20:00 - 23:00

IX Nocny Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych im. cc płk. Adama Boryczki

03 mar
18:00 - 20:00

Gminny Dzień Kobiet 2024!

20 mar
All day

Początek astronomicznej wiosny

31 mar
All day

Wielkanoc i zmiana czasu z zimowego na letni

Skip to content