Gmina Wierzchosławice - Małopolska, powiat tarnowski

[darkmysite switch="5" width="75px" height="25px" icon_plate_width="40px" icon_plate_border_size="2px" icon_width="20px" light_mode_bg="#000000" dark_mode_bg="#ffffff" light_mode_icon_plate_bg="#ffffff" dark_mode_icon_plate_bg="#062545" light_mode_icon_color="#062545" dark_mode_icon_color="#ffffff"]
Szukaj
Close this search box.
Logo Biuletynu Informacji Publicznej Gminy Wierzchosławice

Sukces uczniów Szkoły Podstawowej w Rudce!

W dniu 8 listopada br. w Kopalni Soli w Wieliczce, 125 metrów pod ziemią odbyła się uroczysta gala finałowa VI-go Konkursu „zaŚPIEWAJ I TY NIEPODLEGŁEJ!”. Tegoroczne hasło brzmiało: „Filmowa piosenka o Polsce pamięta”. Podczas finałowego koncertu wybrzmiały wyróżnione pieśni, a laureaci otrzymali zasłużone nagrody. Wśród wyróżnionych na Gali znaleźli się uczniowie klasy drugiej Szkoły Podstawowej im. Wincentego Witosa w Rudce, w składzie Adam Rodak, Grzegorz Rodak, Zuzanna Piotrowska, Maja Rzepa oraz Zofia Rojek, którzy w kategorii zespoły zdobyli aż trzy nagrody: I miejsce, Wyróżnienie za teledysk oraz Nagrodę specjalną Kuratora Oświaty za utwór „Róża i bez” z filmu „Jak rozpętałem II wojnę światową”.

W dniu 27 listopada br. Wójt Gminy Wierzchosławice podczas koncertu pieśni patriotycznych szkolnego chóru ANGEL VOICE w Szkole Podstawowej w Rudce wręczył laureatom nagrody za osiągnięcia w Konkursie „zaŚPIEWAJ I TY NIEPODLEGŁEJ!”.

Gratulujemy laureatom tak licznych sukcesów oraz upamiętnienie tak ważnego wydarzenia – Patriotyzm to nie przeszłość, ale wartość którą warto pielęgnować!

Data dodania wpisu:

Ostatnie informacje i aktualności:

Nadchodzące wydarzenia:

29 maj
13:00 - 15:00

II Sesja Rady Gminy Wierzchosławice

30 maj
All day

Boże Ciało

02 cze
14:00 - 18:00

Gminny Dzień Dziecka

09 cze
07:00 - 21:00

Wybory do Parlamentu Europejskiego 2024

20 cze
All day

Pierwszy dzień lata - najdłuższy dzień 2024 roku

Skip to content