W dniu dzisiejszym dokonano końcowego odbioru robót dla zadania pn. „Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 975 poprzez budowę ścieżki pieszo-rowerowej wraz z budową i przebudową infrastruktury technicznej”. Nowa inwestycja poprawi bezpieczeństwo, komfort poruszania się oraz dostępność komunikacyjną dla pieszych i rowerzystów. To kolejny krok w kierunku tworzenia przyjaznej i bezpiecznej przestrzeni dla mieszkańców naszej gminy.
- Wykonawcą inwestycji była firma: Partyński Paweł Zakład Remontowo-Budowalny
- Wartość całkowita robót: 642 299,78 zł
- Zadanie zostało dofinansowane ze środków Województwa Małopolskiego w kwocie 392 172,42 zł.