Szanowni Mieszkańcy! W związku z utrzymującymi się i prognozowanymi w najbliższych dniach wysokimi temperaturami oraz znacznym wzrostem zużycia wody z gminnej sieci wodociągowej, prosimy o ograniczenie jej wykorzystania wyłącznie do niezbędnych celów bytowych!
Prosimy o powstrzymanie się od:
- napełniania basenów,
- podlewania trawników, ogrodów oraz terenów zielonych,
- stosowania urządzeń, które zwiększają pobór wody (myjki ciśnieniowe)
- wykonywania innych czynności powodujących zwiększony pobór wody z sieci wodociągowej
Bardzo wysokie zużycie wody może prowadzić do czasowych problemów z zapewnieniem ciągłości dostaw dla wszystkich odbiorców.
Apelujemy o odpowiedzialne i racjonalne korzystanie z wody, aby zapewnić jej dostępność dla wszystkich mieszkańców!
Dziękujemy za zrozumienie i zastosowanie się do powyższej prośby!