Gmina Wierzchosławice - Małopolska, powiat Tarnowski

Szukaj
Close this search box.
Logo Biuletynu Informacji Publicznej Gminy Wierzchosławice

Nabór uczestniczek/uczestników do projektu Gminnej Biblioteki Publicznej w Wierzchosławicach „My – to Mamy z biblioteki”

Gminna Biblioteka Publiczna im. Władysława Stanisława Reymonta w Wierzchosławicach ogłasza nabór uczestniczek/uczestników do projektu “My – to Mamy z biblioteki”, który będzie realizowany w Wierzchosławicach od czerwca do grudnia 2023 roku.

Poszukiwane są mamy, babcie lub opiekunowie dzieci w wieku do 5 lat, z gminy Wierzchosławice, którzy chcieliby uczestniczyć w regularnych spotkaniach ze specjalistami z zakresu pediatrii, psychologii i pedagogiki dziecięcej oraz pogłębiać relacje ze swoimi dziećmi ramach prowadzonej w bibliotece grupy zabawowej.

Spotkania będą odbywać się 2 razy w miesiącu w okresie czerwiec-grudzień 2023. Zaplanowano 14 dwugodzinnych sesji, które będą mieć formułę wykładu eksperta z możliwością poradnictwa dla uczestniczek i/lub uczestników oraz integracyjnej wymiany doświadczeń wychowawczych pomiędzy nimi.

Projekt jest dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Dedykowany jest mieszkańcom gminy Wierzchosławice i będzie realizowany w Gminnej Bibliotece Publicznej w Wierzchosławicach.

Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie: (14) 67-97-215 lub osobiście w bibliotece w Wierzchosławicach do 30 maja br.

Zapraszamy do kontaktu w godzinach 8:00-19:00.

Liczba miejsc ograniczona.

 

Data dodania wpisu:

Ostatnie informacje i aktualności:

Nadchodzące wydarzenia:

01 mar
All day

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

01 mar
20:00 - 23:00

IX Nocny Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych im. cc płk. Adama Boryczki

03 mar
18:00 - 20:00

Gminny Dzień Kobiet 2024!

20 mar
All day

Początek astronomicznej wiosny

31 mar
All day

Wielkanoc i zmiana czasu z zimowego na letni

Skip to content