Podziękowania za dostarczenie żywności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa
W dniach 26.03.2021 r. – 29.03.2021 r. strażacy ochotnicy z terenu Gminy Wierzchosławice wraz z pracownikami socjalnymi Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wierzchosławicach nieśli pomoc najbardziej potrzebującym mieszkańcom naszej gminy