Dobiegł końca kolejny rok szkolny – 2025/2026. Czas nauki, wyzwań, pracy, ale też wielu sukcesów, radości i powodów do dumy. Gratulujemy wszystkim uczniom z terenu Gminy Wierzchosławice zdobytej wiedzy, rozwijania pasji oraz wytrwałości w codziennej nauce.
Szczególne brawa kierujemy do uczniów, którzy w roku szkolnym 2025/2026 otrzymali nagrody za bardzo wysokie wyniki w nauce oraz osiągnięcia w nauce, artystyczne i sportowe.
Szkoła Podstawowa im. 100-lecia Ruchu Ludowego w Wierzchosławicach:
- 21 uczniów – ze średnią powyżej 5,4
- 4 uczniów – nagrody za osiągnięcia przedmiotowe
- 3 uczniów – nagrody za osiągnięcia artystyczne
- 25 uczniów – nagrody za osiągnięcia sportowe
Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Rudce:
- 1 uczeń – nagroda za osiągnięcia przedmiotowe
- 2 uczniów – nagrody za osiągnięcia artystyczne
- 9 uczniów – nagrody za osiągnięcia sportowe
Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Ostrowie:
- 4 uczniów – ze średnią powyżej 5,4
- 1 uczeń – nagroda za osiągnięcia artystyczne
- 1 uczeń – nagroda za osiągnięcia sportowe
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Mikołajowicach:
- 5 uczniów – ze średnią powyżej 5,4
- 5 uczniów – nagrody za osiągnięcia przedmiotowe
- 1 uczeń – nagroda za osiągnięcia artystyczne
- 1 uczeń – nagroda za osiągnięcia sportowe
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Łętowicach:
- 6 uczniów – ze średnią powyżej 5,4
- 4 uczniów – nagrody za osiągnięcia artystyczne
- 1 uczeń – nagroda za osiągnięcia sportowe
To piękny wynik i ogromny powód do dumy dla całej naszej gminnej społeczności!
Serdeczne gratulacje składamy również Dyrektorom szkół, Nauczycielom oraz Wychowawcom. Dziękujemy za codzienną pracę, zaangażowanie, cierpliwość i wspieranie uczniów w rozwijaniu ich talentów.
Wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkół życzymy pięknych, słonecznych i bezpiecznych wakacji!
Obszerne galerie z zakończenia roku szkolnego – na Profilach Facebookowych oraz stronach internetowych szkół.