Gmina Wierzchosławice - Małopolska, powiat tarnowski

[darkmysite switch="5" width="75px" height="25px" icon_plate_width="40px" icon_plate_border_size="2px" icon_width="20px" light_mode_bg="#000000" dark_mode_bg="#ffffff" light_mode_icon_plate_bg="#ffffff" dark_mode_icon_plate_bg="#062545" light_mode_icon_color="#062545" dark_mode_icon_color="#ffffff"]
Szukaj
Close this search box.
Logo Biuletynu Informacji Publicznej Gminy Wierzchosławice

Uwaga! Rozpoczęto prace modernizacyjne w Urzędzie Gminy Wierzchosławice!

W związku z rozpoczętymi pracami modernizacyjnymi części wejścia do budynku Urzędu Gminy Wierzchosławice oraz przebudową toalet wraz z instalacjami wewnętrznymi tj. instalacją wod-kan, centralnego ogrzewania, elektryczną oraz budową wentylacji mechanicznej w toaletach damskich informujemy Państwa o wystąpieniu pewnych utrudnień w zakresie funkcjonowania Urzędu Gminy. Prace budowlane prowadzone będą w sposób mający maksymalnie ograniczyć niedogodności dla petentów oraz pracowników Urzędu Gminy. Informujemy również, że pewne ograniczenia w poruszaniu się po Urzędzie Gminy oraz dla osób chcących skorzystać z usług Poczty Polskiej jak również oddziału bankowego KBS mają charakter krótkotrwały.

Ponadto informujemy, że w celu złożenia dokumentów do Urzędu Gminy Wierzchosławice należy kierować się na tymczasowo przeniesiony Dziennik Podawczy, który aktualnie mieści się na parterze w pokoju nr 1.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy!

Data dodania wpisu:

Ostatnie informacje i aktualności:

Nadchodzące wydarzenia:

15 sie
All day

Święto Wojska Polskiego

Skip to content