Gmina Wierzchosławice - Małopolska, powiat tarnowski

[darkmysite switch="5" width="75px" height="25px" icon_plate_width="40px" icon_plate_border_size="2px" icon_width="20px" light_mode_bg="#000000" dark_mode_bg="#ffffff" light_mode_icon_plate_bg="#ffffff" dark_mode_icon_plate_bg="#062545" light_mode_icon_color="#062545" dark_mode_icon_color="#ffffff"]
Szukaj
Close this search box.
Logo Biuletynu Informacji Publicznej Gminy Wierzchosławice

Umowa na II etap remontu Topolowej podpisana

Wójt Gminy i wykonawca podpisują umowę

W Urzędzie Gminy Wierzchosławice wójt Andrzej Mróz podpisał umowę z firmą, która wyremontuje ulicę Topolową. To drugi etap prac na tej ważnej drodze w centrum Wierzchosławic.

Samorząd gminny pozyskał na to zadanie środki z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Remont tego blisko 800-metrowego odcinka zostanie zrealizowany jeszcze w tym roku.

Przypomnijmy, że w tym roku gmina Wierzchosławice zrealizowała I etap remontu Topolowej, nowa nawierzchnia pojawiła się także na drodze gminnej w Komorowie. Z kolei na przyszły rok zaplanowano gruntowny remont drogi Wierzchosławice Wola. Umowa na to zadanie została już podpisana. Natomiast jeszcze w tym roku zostanie wykonany chodnik w Bobrownikach Małych. Ale na tym nie koniec, obecnie trwają prace projektowe chodników w Komorowie i Wierzchosławicach.

Data dodania wpisu:

Ostatnie informacje i aktualności:

Nadchodzące wydarzenia:

15 sie
All day

Święto Wojska Polskiego

Skip to content