Gmina Wierzchosławice - Małopolska, powiat Tarnowski

Logo Biuletynu Informacji Publicznej Gminy Wierzchosławice

Uczniowie 8 klas nagrodzeni za wyróżniające wyniki w nauce!

W miniony wtorek – 12 lipca 2023 r. w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy Wierzchosławice odbyło się wręczenie nagród uczniom klas 8 za wyróżniające wyniki w nauce oraz za wysoki wynik z egzaminu ósmoklasisty.

Wyróżnienie w postaci nagrody pieniężnej, za średnią z ocen wynoszącą co najmniej 5,4 otrzymało 8 uczniów, natomiast nagrodę pieniężną za wysoki wynik z egzaminu ósmoklasisty wynoszący co najmniej 90% otrzymało 7 uczniów.

Składam serdeczne gratulacje uczniom za osiągnięcie wyróżniających wyników w nauce oraz za wysoki wynik z egzaminu ósmoklasisty. Dziękuje za Waszą sumienną pracę i wytrwałość! Drodzy absolwenci, dla Was zakończył się pewien etap życia, przed Wami  kolejny krok na drodze edukacji, wykorzystajcie go jak najlepiej. Spotykajcie w swoim życiu życzliwych ludzi, którzy będą Was wspierać w podejmowanych działaniach. Bądźcie dojrzali, pomysłowi i kreatywni. Życzę Wam wszystkim spełnienia marzeń, dostania się do wymarzonych szkół. Idźcie z dumą w świat i rozsławiajcie dobre imię naszej Gminy!

Składam również podziękowania dla Dyrektorów Szkół, Nauczycieli oraz Rodziców za zaangażowanie, poświęcenie i trud włożony w przygotowanie uczniów do egzaminów.

Data dodania wpisu:

Ostatnie informacje i aktualności:

Nadchodzące wydarzenia:

14 paź
All day

Dzień Nauczyciela (Dzień Edukacji Narodowej)

15 paź
07:00 - 21:00

Wybory do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej oraz Referendum Ogólnokrajowe

01 lis
All day

Święto wszystkich świętych

11 lis
All day

Narodowe Święto Niepodległości

04 gru
All day

Barbórka