Gmina Wierzchosławice - Małopolska, powiat Tarnowski

Szukaj
Close this search box.
Logo Biuletynu Informacji Publicznej Gminy Wierzchosławice

Świąteczne przygotowania w Gminie Wierzchosławice rozpoczęte!

Kiermasz Bożonarodzeniowy

W minioną niedzielę w Gminnym Centrum Kultury w Wierzchosławicach mieszkańcy Gminy Wierzchosławice i wszystkich okolicznych miejscowości mogli poczuć świąteczny nastrój odwiedzając Kiermasz Bożonarodzeniowy zorganizowany w Atrium Gminnego Centrum Kultury. Przepiękne, własnoręcznie wykonane ozdoby, tradycyjny smażony karp i świąteczne żywe choinki oraz gwiazdy betlejemskie przemieniły Atrium w Bożonarodzeniową krainę a  warsztaty zdobienia pierniczków oraz występ Zespołu Pieśni i Tańca „Swojacy” oraz „Mali Swojacy” wprowadził prawdziwie świąteczną atmosferę!

Kolacja Wigilijna dla osób starszych i samotnych

Równolegle w Gminnym Centrum Kultury już po raz 29 odbywała się uroczysta Kolacja Wigilijna dla osób starszych i samotnych zorganizowana przez Wójta Gminy Wierzchosławice oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wierzchosławicach. Piękna, wieloletnia tradycja organizowania świątecznego spotkania dla osób, które niejednokrotnie nie mają z kim spędzić Bożego Narodzenia po raz kolejny spotkała się z olbrzymim odzewem ze strony Mieszkańców, którzy licznie odpowiedzieli na zaproszenie.

Zapraszamy do przeczytania relacji i obejrzenia zdjęć z Kolacji Wigilijnej: https://www.gops.wierzchoslawice.pl/uroczysta-kolacja-wigilijna-3/

Data dodania wpisu:

Ostatnie informacje i aktualności:

Nadchodzące wydarzenia:

01 mar
All day

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

01 mar
20:00 - 23:00

IX Nocny Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych im. cc płk. Adama Boryczki

03 mar
18:00 - 20:00

Gminny Dzień Kobiet 2024!

20 mar
All day

Początek astronomicznej wiosny

31 mar
All day

Wielkanoc i zmiana czasu z zimowego na letni

Skip to content