Gmina Wierzchosławice - Małopolska, powiat Tarnowski

Logo Biuletynu Informacji Publicznej Gminy Wierzchosławice

Spotkanie Opłatkowe Strażaków Ochotników!

W ubiegłą sobotę, po trzyletniej przerwie spowodowanej pandemią, w Atrium Gminnego Centrum Kultury w Wierzchosławicach odbyło się Spotkanie Opłatkowe druhen i druhów z Ochotniczych Straży Pożarnych z gminy Wierzchosławice. Uroczystość rozpoczęła się wspólnym kolędowaniem przy akompaniamencie Zespołu Pieśni i Tańca Swojacy.

Po wspólnej kolędzie, wszystkich zgromadzonych przywitał Wójt Gminy Wierzchosławice Andrzej Mróz, który w swoim przemówieniu skierował życzenia noworoczne i podziękowania za działalność ochotniczą dla członków jednostki OSP z terenu gminy Wierzchosławice oraz wszystkich zaproszonych gości, po czym nastąpił moment składania życzeń i dzielenia się opłatkiem.

Prócz licznie przybyłych druhen i druhów oraz druhów seniorów, wśród zaproszonych gości znaleźni się również m.in.: Ks. Jerzy Czuj – Proboszcz parafii Wierzchosławice, dh. Kazimierz Sady –  Członek Zarządu Głównego Związku OSP RP, bryg. Paweł Poliszak – Zastępca Komendanta Miejskiego PSP w Tarnowie, Wojciech Mik – Członek Prezydium Zarządu Powiatowego ZOSP RP w Tarnowie, Andrzej Barnaś – Zastępca Wójta Gminy Wierzchosławice, Radni Gminy Wierzchosławicedh. Ryszard Kawa – Prezes Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Wierzchosławicach, Tadeusz Sitko – Komendant Miejski PSP w Tarnowie w stanie spoczynku, dh. Adam Stawarz – Honorowy Komendant Gminny, asp. sztab. Mariusz Czapkowicz – Kierownik Komisariatu Policji w Wierzchosławicach.

Dziękujemy za wspólnie spędzony styczniowy wieczór i liczymy na kolejne spotkania!

Data dodania wpisu:

Ostatnie informacje i aktualności:

Nadchodzące wydarzenia:

14 paź
All day

Dzień Nauczyciela (Dzień Edukacji Narodowej)

15 paź
07:00 - 21:00

Wybory do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej oraz Referendum Ogólnokrajowe

01 lis
All day

Święto wszystkich świętych

11 lis
All day

Narodowe Święto Niepodległości

04 gru
All day

Barbórka