Gmina Wierzchosławice - Małopolska, powiat Tarnowski

Szukaj
Close this search box.
Logo Biuletynu Informacji Publicznej Gminy Wierzchosławice

Spotkanie Opłatkowe Strażaków Ochotników!

W ubiegłą sobotę, po trzyletniej przerwie spowodowanej pandemią, w Atrium Gminnego Centrum Kultury w Wierzchosławicach odbyło się Spotkanie Opłatkowe druhen i druhów z Ochotniczych Straży Pożarnych z gminy Wierzchosławice. Uroczystość rozpoczęła się wspólnym kolędowaniem przy akompaniamencie Zespołu Pieśni i Tańca Swojacy.

Po wspólnej kolędzie, wszystkich zgromadzonych przywitał Wójt Gminy Wierzchosławice Andrzej Mróz, który w swoim przemówieniu skierował życzenia noworoczne i podziękowania za działalność ochotniczą dla członków jednostki OSP z terenu gminy Wierzchosławice oraz wszystkich zaproszonych gości, po czym nastąpił moment składania życzeń i dzielenia się opłatkiem.

Prócz licznie przybyłych druhen i druhów oraz druhów seniorów, wśród zaproszonych gości znaleźni się również m.in.: Ks. Jerzy Czuj – Proboszcz parafii Wierzchosławice, dh. Kazimierz Sady –  Członek Zarządu Głównego Związku OSP RP, bryg. Paweł Poliszak – Zastępca Komendanta Miejskiego PSP w Tarnowie, Wojciech Mik – Członek Prezydium Zarządu Powiatowego ZOSP RP w Tarnowie, Andrzej Barnaś – Zastępca Wójta Gminy Wierzchosławice, Radni Gminy Wierzchosławicedh. Ryszard Kawa – Prezes Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Wierzchosławicach, Tadeusz Sitko – Komendant Miejski PSP w Tarnowie w stanie spoczynku, dh. Adam Stawarz – Honorowy Komendant Gminny, asp. sztab. Mariusz Czapkowicz – Kierownik Komisariatu Policji w Wierzchosławicach.

Dziękujemy za wspólnie spędzony styczniowy wieczór i liczymy na kolejne spotkania!

Data dodania wpisu:

Ostatnie informacje i aktualności:

Nadchodzące wydarzenia:

01 mar
All day

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

01 mar
20:00 - 23:00

IX Nocny Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych im. cc płk. Adama Boryczki

03 mar
18:00 - 20:00

Gminny Dzień Kobiet 2024!

20 mar
All day

Początek astronomicznej wiosny

31 mar
All day

Wielkanoc i zmiana czasu z zimowego na letni

Skip to content