Gmina Wierzchosławice - Małopolska, powiat tarnowski

[darkmysite switch="5" width="75px" height="25px" icon_plate_width="40px" icon_plate_border_size="2px" icon_width="20px" light_mode_bg="#000000" dark_mode_bg="#ffffff" light_mode_icon_plate_bg="#ffffff" dark_mode_icon_plate_bg="#062545" light_mode_icon_color="#062545" dark_mode_icon_color="#ffffff"]
Szukaj
Close this search box.
Logo Biuletynu Informacji Publicznej Gminy Wierzchosławice

Remont budynku Urzędu Gminy od początku września

Szanowni Państwo, w Urzędzie Gminy Wierzchosławice, do połowy grudnia br. roku, będą trwały prace związane z inwestycją pn. „Termomodernizacja budynku Urzędu Gminy w Wierzchosławicach”.

Celem tego zadania jest maksymalne zredukowanie zapotrzebowania na energię cieplną wykorzystywaną zarówno do ogrzewania budynku w okresie zimowym jak również do ogrzania wody użytkowej oraz mniejszego poboru energii elektrycznej. 

Projekt termomodernizacji budynku Urzędu Gminy Wierzchosławice obejmuje następujące prace: ocieplenie ścian budynku oraz piwnic przy gruncie, ocieplenie stropu budynku, ocieplenie ścian budynku windy, montaż nowej instalacji C.O. w budynku, nowych grzejników płytowych oraz pomp ciepła wraz z osprzętem. Dodatkowo zostanie wykonana nowa instalacja CWU, wymiana instalacji przewodowej aluminiowej na miedzianą oraz montaż przeszło 800 punktów oświetleniowych na energooszczędne LED. Nastąpi również montaż paneli fotowoltaicznych o mocy 19,74 kW. W budynku Urzędu Gminy przewidziana jest również wymiana stolarki okiennej oraz drzwiowej zewnętrznej.

Inwestycja jest współfinansowana w ramach funduszy przekazanych przez Marszałka Województwa Małopolskiego.

W związku z termomodernizacją Urzędu Gminy praca poszczególnych referatów będzie przeorganizowana. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej od wtorku tj. 05.09.2023 będzie tymczasowo mieścił się w budynku Domu Ludowego w Wierzchosławicach 696. O miejscach  pracy kolejnych referatów będą Państwo informowani na bieżąca, w związku z tym proszę o śledzenie strony internetowej oraz Facebooka Urzędu Gminy i informacji zamieszczanych sukcesywnie w budynku Urzędu na tablicach informacyjnych.

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy!

Data dodania wpisu:

Ostatnie informacje i aktualności:

Nadchodzące wydarzenia:

No Event Found

Skip to content