Gmina Wierzchosławice - Małopolska, powiat Tarnowski

Logo Biuletynu Informacji Publicznej Gminy Wierzchosławice

Remont budynku Urzędu Gminy od początku września

Szanowni Państwo, w Urzędzie Gminy Wierzchosławice, do połowy grudnia br. roku, będą trwały prace związane z inwestycją pn. „Termomodernizacja budynku Urzędu Gminy w Wierzchosławicach”.

Celem tego zadania jest maksymalne zredukowanie zapotrzebowania na energię cieplną wykorzystywaną zarówno do ogrzewania budynku w okresie zimowym jak również do ogrzania wody użytkowej oraz mniejszego poboru energii elektrycznej. 

Projekt termomodernizacji budynku Urzędu Gminy Wierzchosławice obejmuje następujące prace: ocieplenie ścian budynku oraz piwnic przy gruncie, ocieplenie stropu budynku, ocieplenie ścian budynku windy, montaż nowej instalacji C.O. w budynku, nowych grzejników płytowych oraz pomp ciepła wraz z osprzętem. Dodatkowo zostanie wykonana nowa instalacja CWU, wymiana instalacji przewodowej aluminiowej na miedzianą oraz montaż przeszło 800 punktów oświetleniowych na energooszczędne LED. Nastąpi również montaż paneli fotowoltaicznych o mocy 19,74 kW. W budynku Urzędu Gminy przewidziana jest również wymiana stolarki okiennej oraz drzwiowej zewnętrznej.

Inwestycja jest współfinansowana w ramach funduszy przekazanych przez Marszałka Województwa Małopolskiego.

W związku z termomodernizacją Urzędu Gminy praca poszczególnych referatów będzie przeorganizowana. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej od wtorku tj. 05.09.2023 będzie tymczasowo mieścił się w budynku Domu Ludowego w Wierzchosławicach 696. O miejscach  pracy kolejnych referatów będą Państwo informowani na bieżąca, w związku z tym proszę o śledzenie strony internetowej oraz Facebooka Urzędu Gminy i informacji zamieszczanych sukcesywnie w budynku Urzędu na tablicach informacyjnych.

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy!

Data dodania wpisu:

Ostatnie informacje i aktualności:

Nadchodzące wydarzenia:

14 paź
All day

Dzień Nauczyciela (Dzień Edukacji Narodowej)

15 paź
07:00 - 21:00

Wybory do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej oraz Referendum Ogólnokrajowe

01 lis
All day

Święto wszystkich świętych

11 lis
All day

Narodowe Święto Niepodległości

04 gru
All day

Barbórka