Gmina Wierzchosławice - Małopolska, powiat Tarnowski

Logo Biuletynu Informacji Publicznej Gminy Wierzchosławice

Odnowiony Dom Ludowy w Komorowie oficjalnie oddany do użytku!

W minioną sobotę mieszkańcy Gminy Wierzchosławice mieli okazję uczestniczyć w oficjalnym otwarciu oraz poświęceniu zrewitalizowanego Domu Ludowego w Komorowie! Zakres prac obejmował m.in. budowę zatoki parkingowej, roboty budowlane w samym budynku, montaż paneli fotowoltaicznych, wykonanie elewacji zewnętrznej, wykonanie podjazdu dla niepełnosprawnych na schodach zewnętrznych, dostosowanie sanitariatu wewnątrz budynku dla osób niepełnosprawnych, wykonanie robót malarskich w całym budynku, wymianę ogrodzenia, remont boiska trawiastego, wykonanie altany turystyczno-rekreacyjnej z utwardzeniem terenu z kostki, a także wykonanie siłowni plenerowej, stojaków na rowery, grilla betonowego i ławek.

Wydarzenie, połączone z piknikiem rodzinnym Sołectwa Komorów, mimo niesprzyjającej pogody cieszyło się zainteresowaniem wśród społeczności Komorowa i okolicznych miejscowości. W uroczystym otwarciu odnowionego budynku udział wziął również Wójt Gminy Wierzchosławice oraz Przedstawiciele Rady Gminy Wierzchosławice.

Oprócz części oficjalnej, organizatorzy zadbali także o moc atrakcji dla najmłodszych! Zabawy, konkursy z nagrodami oraz pokazy strażackie umiliły najmłodszym sobotnie popołudnie. W programie przewidziana została również prelekcja dla dzieci i młodzieży na temat profilaktyki i uzależnień, która stanowiła cenny punkt wydarzenia.

Dla wszystkich gości przygotowane było stoisko gastronomiczne zaopatrzone w szeroki wybór napojów i przekąsek. Na zakończenie pikniku, mimo opadów deszczu i wieczornego ochłodzenia, mieszkańcy mogli wziąć udział w zabawie tanecznej, która została przeniesiona do środka Domu Ludowego i potrwała do późnych godzin nocnych!

Sołtysowi Sołectwa Komorów  Panu Grzegorzowi Sudzie, Radnemu Rady Gminy Wierzchosławice  Panu Zbigniewowi Sudzie, a także druhom Ochotniczej Straży Pożarnej w Komorowie serdecznie dziękujemy za zaangażowanie, pomoc i organizację wydarzenia!

Data dodania wpisu:

Ostatnie informacje i aktualności:

Nadchodzące wydarzenia:

14 paź
All day

Dzień Nauczyciela (Dzień Edukacji Narodowej)

15 paź
07:00 - 21:00

Wybory do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej oraz Referendum Ogólnokrajowe

01 lis
All day

Święto wszystkich świętych

11 lis
All day

Narodowe Święto Niepodległości

04 gru
All day

Barbórka