Gmina Wierzchosławice - Małopolska, powiat tarnowski

[darkmysite switch="5" width="75px" height="25px" icon_plate_width="40px" icon_plate_border_size="2px" icon_width="20px" light_mode_bg="#000000" dark_mode_bg="#ffffff" light_mode_icon_plate_bg="#ffffff" dark_mode_icon_plate_bg="#062545" light_mode_icon_color="#062545" dark_mode_icon_color="#ffffff"]
Szukaj
Close this search box.
Logo Biuletynu Informacji Publicznej Gminy Wierzchosławice

Martyna Zych – dyrygentka i laureatka Nagród Miasta Tarnowa spotkała się z Małgorzatą Moskal

Nagrodę Miasta Tarnowa przyznano Martynie Zych za osiągnięcia w dziedzinie upowszechniania kultury pod koniec czerwca tego roku. W jej imieniu, z rąk Jakuba Kwaśnego, prezydenta miasta Tarnowa oraz Małgorzaty Mękal, przewodniczącej Rady Miasta Tarnowa odebrała ją mama – Maria Zych.

Teraz wreszcie trafiła w ręce dyrygentki, która po serii koncertów i długim sezonie artystycznym przyjechała do Wierzchosławic, do domu rodzinnego. Przy okazji, wraz ze swoją menadżerką Natalią Warzechy – Karkus, odwiedziła urząd gminy oraz Małgorzatę Moskal – wójt.

Bardzo się cieszę, że spędzę trochę czasu w Wierzchosławicach. Miałam okazję porozmawiać z panią Małgorzatą o moich planach, marzeniach, ale także o tym, by zorganizować w gminie koncert – mówi Martyna Zych. – Mam nadzieję, że te zamierzania uda się zrealizować.

– Bardzo bym się ucieszyła, gdyby taki koncert odbył się dla mieszkańców gminy – komentuje Małgorzata Moskal. – Mamy się czym chwalić, myślę, że przy okazji Nagród Miasta Tarnowa wielu mieszkańców miało okazję poznać Martynę i dowiedzieć się nieco więcej na jej temat – choćby z naszych mediów. Chciałabym, żeby mogli posłuchać na żywo orkiestry, którą dyryguje właśnie Martyna. Z przyjemnością sama jej posłucham.

 

Data dodania wpisu:

Ostatnie informacje i aktualności:

Nadchodzące wydarzenia:

15 sie
All day

Święto Wojska Polskiego

Skip to content