Gmina Wierzchosławice - Małopolska, powiat Tarnowski

Szukaj
Close this search box.
Logo Biuletynu Informacji Publicznej Gminy Wierzchosławice

Kompostowniki dla mieszkańców!

Szanowni Mieszkańcy Gminy Wierzchosławice,

w związku z ogłoszeniem przez Samorząd Województwa Małopolskiego naboru wniosków do pilotażowego programu polegającego na zakupie przez gminy kompostowników dla mieszkańców, Urząd Gminy Wierzchosławice przyjmuje zgłoszenia na bezpłatne użyczenie mieszkańcom przydomowych kompostowników o pojemności minimum 720 litrów, które po upływie terminu obowiązywania umowy staną się własnością właściciela nieruchomości.

Osoby zainteresowane proszone są w dniach od 25 stycznia do 5 lutego 2024 roku o złożenie ankiety/wstępnej deklaracji na dzienniku podawczym Urzędu Gminy Wierzchosławice lub przesłanie e-mailem na adres: ug@wierzchoslawice.pl

Prowadzony nabór ankiet/wstępnych deklaracji jest elementem przygotowania wniosku o dofinansowanie. Złożenie niniejszej deklaracji nie jest jednoznaczne z przystąpieniem do Programu.

Podjęcie przez Urząd Gminy Wierzchosławice działań w tym zakresie jest uzależnione od decyzji Sejmiku Województwa Małopolskiego o przyznaniu pomocy finansowej.

W przypadku dużego zainteresowania decydować będzie kolejność złożonych ankiet (data wpływu do Urzędu Gminy Wierzchosławice).

Dodatkowe informacje można uzyskać:

 

Ankieta do pobrania dostępna poniżej

 

Data dodania wpisu:

Ostatnie informacje i aktualności:

Nadchodzące wydarzenia:

01 mar
All day

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

01 mar
20:00 - 23:00

IX Nocny Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych im. cc płk. Adama Boryczki

03 mar
18:00 - 20:00

Gminny Dzień Kobiet 2024!

20 mar
All day

Początek astronomicznej wiosny

31 mar
All day

Wielkanoc i zmiana czasu z zimowego na letni

Skip to content