Gmina Wierzchosławice - Małopolska, powiat tarnowski

[darkmysite switch="5" width="75px" height="25px" icon_plate_width="40px" icon_plate_border_size="2px" icon_width="20px" light_mode_bg="#000000" dark_mode_bg="#ffffff" light_mode_icon_plate_bg="#ffffff" dark_mode_icon_plate_bg="#062545" light_mode_icon_color="#062545" dark_mode_icon_color="#ffffff"]
Szukaj
Close this search box.
Logo Biuletynu Informacji Publicznej Gminy Wierzchosławice

Kompostowniki dla mieszkańców!

Zdjęcie przedstawia łopatkę ogrodniczą i ziemię

Szanowni Mieszkańcy Gminy Wierzchosławice,

w związku z ogłoszeniem przez Samorząd Województwa Małopolskiego naboru wniosków do pilotażowego programu polegającego na zakupie przez gminy kompostowników dla mieszkańców, Urząd Gminy Wierzchosławice przyjmuje zgłoszenia na bezpłatne użyczenie mieszkańcom przydomowych kompostowników o pojemności minimum 720 litrów, które po upływie terminu obowiązywania umowy staną się własnością właściciela nieruchomości.

Osoby zainteresowane proszone są w dniach od 25 stycznia do 5 lutego 2024 roku o złożenie ankiety/wstępnej deklaracji na dzienniku podawczym Urzędu Gminy Wierzchosławice lub przesłanie e-mailem na adres: ug@wierzchoslawice.pl

Prowadzony nabór ankiet/wstępnych deklaracji jest elementem przygotowania wniosku o dofinansowanie. Złożenie niniejszej deklaracji nie jest jednoznaczne z przystąpieniem do Programu.

Podjęcie przez Urząd Gminy Wierzchosławice działań w tym zakresie jest uzależnione od decyzji Sejmiku Województwa Małopolskiego o przyznaniu pomocy finansowej.

W przypadku dużego zainteresowania decydować będzie kolejność złożonych ankiet (data wpływu do Urzędu Gminy Wierzchosławice).

Dodatkowe informacje można uzyskać:

 

Ankieta do pobrania dostępna poniżej

 

Data dodania wpisu:

Ostatnie informacje i aktualności:

Nadchodzące wydarzenia:

15 sie
All day

Święto Wojska Polskiego

Skip to content