Gmina Wierzchosławice - Małopolska, powiat tarnowski

[darkmysite switch="5" width="75px" height="25px" icon_plate_width="40px" icon_plate_border_size="2px" icon_width="20px" light_mode_bg="#000000" dark_mode_bg="#ffffff" light_mode_icon_plate_bg="#ffffff" dark_mode_icon_plate_bg="#062545" light_mode_icon_color="#062545" dark_mode_icon_color="#ffffff"]
Szukaj
Close this search box.
Logo Biuletynu Informacji Publicznej Gminy Wierzchosławice

Informacja o możliwych utrudnieniach w ruchu drogowym!

Grafika przedstawia czerwone tło z białym napisem - Ważna informacja

Wójt Gminy Wierzchosławice informuje, że w dniu 9 lutego – piątek mogą nastąpić utrudnienia w ruchu drogowym na terenie Gminy Wierzchosławice.

Utrudnienia te są związane z planowanym zgromadzeniem – protestem, które ma się odbyć poprzez przejazd ciągników rolniczych na trasie: Nieciecza – Żabno – Niedomice – Ilkowice – Łęg Tarnowski – Tarnów – Wierzchosławice – Radłów – Biskupice Radłowskie – Żabno – Nieciecza.
Planowany czas zgromadzenia 9:00 – 17:00.

Planowana trasa przejazdu na terenie naszej gminy to przejazd od Tarnowa mostem na rz. Dunajec w ciągu drogi 1346K relacji Tarnów-Wierzchosławice następnie przy stacji paliw ORLEN w lewo w DW 975 do ronda po czym skręt w lewo droga techniczną do ronda A4 i następnie drogą gminną do powiatowej 1346K i ostatecznie w lewo w kierunku m. Radłów.

Data dodania wpisu:

Ostatnie informacje i aktualności:

Nadchodzące wydarzenia:

15 sie
All day

Święto Wojska Polskiego

Skip to content