Gmina Wierzchosławice - Małopolska, powiat tarnowski

[darkmysite switch="5" width="75px" height="25px" icon_plate_width="40px" icon_plate_border_size="2px" icon_width="20px" light_mode_bg="#000000" dark_mode_bg="#ffffff" light_mode_icon_plate_bg="#ffffff" dark_mode_icon_plate_bg="#062545" light_mode_icon_color="#062545" dark_mode_icon_color="#ffffff"]
Szukaj
Close this search box.
Logo Biuletynu Informacji Publicznej Gminy Wierzchosławice

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wierzchosławicach – Diagnoza Udzielania Pomocy W Formie Specjalistycznych Usług Opiekuńczych Na Terenie Gminy Wierzchosławice.

Grafika przedstawia logo Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wierzchosławicach to jest cztery pomarańczowe postacie symbolizujące rodzinę.

Szanowni Mieszkańcy Gminy Wierzchosławice,

Zwracamy się do Państwa z prośbą o wypełnienie anonimowej ankiety, która pomoże w opracowaniu diagnozy potrzeb w zakresie udzielania pomocy w formie specjalistycznych usług opiekuńczych, na terenie Gminy Wierzchosławice.

Państwa opinia będzie dla nas niezwykle cenna i pomocna w przygotowaniu analizy potrzeb w tym zakresie.

Wypełnienie ankiety zajmie Państwu kilka minut.

Ankieta oraz szczegółowe informacje pod adresem: https://www.gops.wierzchoslawice.pl/diagnoza-udzielania-pomocy-w-formie-specjalistycznych-uslug-opiekunczych-na-terenie-gminy-wierzchoslawice/

 

Data dodania wpisu:

Ostatnie informacje i aktualności:

Nadchodzące wydarzenia:

No Event Found

Skip to content