Gmina Wierzchosławice - Małopolska, powiat Tarnowski

Szukaj
Close this search box.
Logo Biuletynu Informacji Publicznej Gminy Wierzchosławice

Gmina Wierzchosławice otrzymała promesy w ramach projektu grantowego pn. „Małopolska Tarcza Antykryzysowa – Pakiet Edukacyjny II. Realizacja wsparcia szkół i placówek oświatowych”- Grant 1, Grant 2 i Grant 3!

Logo Małopolski z informacją Pakiet Edukacyjny

W dniu 5 grudnia 2022 r. w Sali Pospólstwa Muzeum Okręgowego  w Tarnowie miało  miejsce uroczyste przekazanie promes dla Grantobiorców z regionu tarnowskiego w ramach realizowanego przez Województwo Małopolskie projektu grantowego pn. „Małopolska Tarcza Antykryzysowa – Pakiet Edukacyjny II. Realizacja wsparcia szkół i placówek oświatowych”- Grant 1, Grant 2 i Grant 3.

Logo Fundusze Europejskie, Flaga RP, Logo Małopolska, Flaga UE

Gmina Wierzchosławice otrzymała promesę na Grant Nr 1 oraz Grant Nr 3 na łączną kwotę  130 652,08 zł.

W ramach Grantu nr 1 szkoły będą wyposażone m.in. w laptopy, komputery stacjonarne, monitory interaktywne, tablety oraz projektory multimedialne. Kwota dofinansowania to 74 999,99 zł. Celem Zadania grantowego jest wsparcie realizacji zajęć dydaktycznych w szkołach podstawowych, poprzez wyposażenie tych szkół w narzędzia do nauki zdalnej.

Zdjęcie tablicy z przyznanym grantem

W ramach Grantu nr 3 każda szkoła będzie mogła realizować zajęcia rozwijające kompetencje kluczowe, w celu wyeliminowania barier społecznych związanych z nauką zdalną podczas pandemii. Zajęcia będą odbywać się w formie ciekawych zajęć pozalekcyjnych tj. teatralnych, językowych, kreatywnych i przyrodniczych połączonych z wycieczkami krajoznawczymi, które pozwolą odkrywać piękno przyrody. Kwota dofinansowania to 55 652,09 zł. Celem Zadania grantowego jest wsparcie szkół i placówek oświatowych w zakresie edukacyjnym i psychologicznym uczniów.

Zdjęcie tablicy z przyznanym grantem

Projekt współfinansowany jest ze środków dotacji celowej Budżetu Państwa i Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Data dodania wpisu:

Ostatnie informacje i aktualności:

Nadchodzące wydarzenia:

01 mar
All day

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

01 mar
20:00 - 23:00

IX Nocny Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych im. cc płk. Adama Boryczki

03 mar
18:00 - 20:00

Gminny Dzień Kobiet 2024!

20 mar
All day

Początek astronomicznej wiosny

31 mar
All day

Wielkanoc i zmiana czasu z zimowego na letni

Skip to content