Gmina Wierzchosławice - Małopolska, powiat tarnowski

[darkmysite switch="5" width="75px" height="25px" icon_plate_width="40px" icon_plate_border_size="2px" icon_width="20px" light_mode_bg="#000000" dark_mode_bg="#ffffff" light_mode_icon_plate_bg="#ffffff" dark_mode_icon_plate_bg="#062545" light_mode_icon_color="#062545" dark_mode_icon_color="#ffffff"]
Szukaj
Close this search box.
Logo Biuletynu Informacji Publicznej Gminy Wierzchosławice

Gmina Wierzchosławice otrzymała certyfikat potwierdzający wdrożenie standardów obsługi inwestora!

Gmina Wierzchosławice, podczas wydarzenia pn. „Spotkajmy się w Polskiej Strefie Inwestycji” w Tarnowie, otrzymała certyfikat potwierdzający wdrożenie standardów obsługi inwestora! Certyfikat jest potwierdzeniem, że Urząd Gminy Wierzchosławice wprowadził wszystkie niezbędne standardy konieczne do profesjonalnej obsługi inwestora.

Certyfikat jest wynikiem udziału Gminy Wierzchosławice w projekcie „Standardy obsługi inwestora w Małopolsce”, którego celem jest podniesienie jakości świadczonych usług na rzecz przedsiębiorców zainteresowanych działalnością na terenie naszej gminy. Projekt zakładał  wypracowanie i wdrożenie jednolitych standardów obsługi przedsiębiorców na szczeblu samorządowym w oparciu o wzorce Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu.

Ponadto informujemy, że w Urzędzie Gminy Wierzchosławice działa Punkt Obsługi Inwestora!

Dane kontaktowe Punktu Obsługi Inwestora:

Adres: Urząd Gminy Wierzchosławice, 33-122 Wierzchosławice 550

Lokalizacja: 1 piętro, pokój nr 8

Numer telefonu: (14) 631 90 16

Autor zdjęcia: Pan Paweł Topolski

 

Data dodania wpisu:

Ostatnie informacje i aktualności:

Nadchodzące wydarzenia:

15 sie
All day

Święto Wojska Polskiego

Skip to content