Gmina Wierzchosławice - Małopolska, powiat tarnowski

[darkmysite switch="5" width="75px" height="25px" icon_plate_width="40px" icon_plate_border_size="2px" icon_width="20px" light_mode_bg="#000000" dark_mode_bg="#ffffff" light_mode_icon_plate_bg="#ffffff" dark_mode_icon_plate_bg="#062545" light_mode_icon_color="#062545" dark_mode_icon_color="#ffffff"]
Szukaj
Close this search box.
Logo Biuletynu Informacji Publicznej Gminy Wierzchosławice

Dzień Kobiet w Bobrownikach Małych!

Zdjęcie przedstawia Wójta Gminy Wierzchosławice wręczającego kwiaty Paniom na spotkaniu z okazji Dnia Kobiet w Bobrownikach Małych.

W Gminie Wierzchosławice Dzień Kobiet trwał cały tydzień! Rozpoczynając od Gminnych obchodów w dniu 3 marca, a kończąc na spotkaniu w minioną niedzielę w Bobrownikach Małych!

Organizatorzy spotkania z okazji Dnia Kobiet w Bobrownikach Małych, czyli Sołtys i Rada Sołecka Bobrownik Małych, Stowarzyszenie CASTOR z Bobrownik Małych i KGW „Bobrowianki” z Bobrownik Małych zadbali o szereg atrakcji! Panie, które wzięły udział w spotkaniu miały okazję obejrzeć występ „Małych Swojaków” oraz wziąć udział w debiutanckim koncercie nowopowstałego Zespołu „Cheesgraters”. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku oraz kwiatowego upominku w postaci goździków, wręczonego przez Wójta Gminy Wierzchosławice.

Data dodania wpisu:

Ostatnie informacje i aktualności:

Nadchodzące wydarzenia:

15 sie
All day

Święto Wojska Polskiego

Skip to content