Gmina Wierzchosławice - Małopolska, powiat tarnowski

[darkmysite switch="5" width="75px" height="25px" icon_plate_width="40px" icon_plate_border_size="2px" icon_width="20px" light_mode_bg="#000000" dark_mode_bg="#ffffff" light_mode_icon_plate_bg="#ffffff" dark_mode_icon_plate_bg="#062545" light_mode_icon_color="#062545" dark_mode_icon_color="#ffffff"]
Szukaj
Close this search box.
Logo Biuletynu Informacji Publicznej Gminy Wierzchosławice

Dobiegły końca zebrania sprawozdawcze w jednostkach OSP na terenie naszej gminy

Zebranie sprawozdawcze OSP Rudka i Bobrowniki Małe - ludzie siedzą przy stołach

W dniach 4 i 11 marca 2023 r. przeprowadzone zostały zebrania w Ochotniczej Straży Pożarnej w Bobrownikach Małych i w Rudce.

Po przywitaniu druhów i gości, wyborze przewodniczących i protokolantów oraz przedstawieniu przez Komisje Rewizyjne sprawozdań z działalności, zgromadzeni po krótkim omówieniu przedmiotowych sprawozdań i planów finansowych, w wyniku jednomyślnego głosowania, udzielili obydwu Zarządom absolutorium.

Kolejno rozpoczął się czas na podjęcie dyskusji i zgłoszenie wolnych wniosków. Podczas tego etapu poruszono m. in. tematy związane z działalnością operacyjną i statutową OSP, udziałem druhów w działaniach ratowniczo-gaśniczych oraz związanych z pomocą Uchodźcom z Ukrainy w pierwszych miesiącach wojny, organizacją i rozwojem Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych, planowaną rozbudową Domu Ludowego w Bobrownikach Małych o Remizę OSP oraz planowanego zakupu kolejnego nowego samochodu ratowniczo-gaśniczego do OSP Łętowice.

Data dodania wpisu:

Ostatnie informacje i aktualności:

Nadchodzące wydarzenia:

No Event Found

Skip to content