Organizacja tak wyjątkowego wydarzenia nie byłaby możliwa bez zaangażowania i życzliwości wielu osób, instytucji oraz partnerów.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wsparli przygotowanie i realizację tegorocznej „Sobótki nad Dunajcem”. Dziękujemy szczególnie mieszkańcom oraz gościom za tak liczne przybycie, wspólną zabawę i pielęgnowanie pięknych tradycji związanych z Nocą Świętojańską. To dzięki Wam Sobótka nad Dunajcem po raz kolejny stała się świętem integrującym lokalną społeczność i promującym nasze dziedzictwo kulturowe.
Wjątkowe podziękowania ślemy w kierunku tej długiej listy osób, instytucji, organizacji i patnerów:
- Marta Malec-Lech – Członek Zarządu Województwa Małopolskiego oraz całego Zarządu Województwa
- Wojciech Skruch – Wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Małopolskiego
- Jacek Hudyma – Starosta Powiatu Tarnowskiego
- Radnych Rady Gminy Wierzchosławice
- cała załoga Gminnego Centrum Kultury w Wierzchosławicach, w szczególności: Piotr Kania – dyrektor, Paweł Dąbrowski, Marzena Padło i ekipa techniczna
- Stowarzyszenie Klub Seniora Przystań w Wierzchosławicach
- Zespołu „Mali SWOJACY”
- Zespołu Pieśni i Tańca Swojacy
- Zespół Regionalny Lipniczanie
- Zespół Pieśni i Tańca ” Łoniowiacy „
- Zespołu Pieśni i Tańca „SWOJACY”
- Zespołu Muzycznego „EWANS”
- OSP Mikołajowice
- OSP Gosławice
- OSP Wierzchosławice
- OSP Bogumiłowice
- MEW Ostrów
- Wodociągi Wierzchosławickie
- Conteko sp. z o.o.
- Komisariat Policji Tarnów Zachód
- Paweł Mleczko
- RDN Małopolska
- SYNAJ.tv
- Jakub Gruca
- Antoni Liszka
- Martyna Foszcz
- Łukasz Mączko – FotoKreacje by Łukasz Mączko
- Robert Bryl – Koncertowy Tarnów i Okolice
- Jolmax
- Pracownia Jaszczur & Przyjaciele
- Elmar Group – Agregaty Kraków
- Pizzeria Oaza Wierzchosławice
Dziękujemy, że byliście z nami! Do zobaczenia za rok!